| Bubbchac a întrebat:

Sper ca o sa ma puteti ajuta. happy Vreau sa imi ziceti [ daca stiti ] un Mt2 bun romanesc, fara Hamachi. Si daca se poate, o mica descriere. Cel mai bun raspuns primeste Funda si Vot, celelalte raspunsuri doar Vot! Multumesc anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| 1mist3r a răspuns:

Oriental mt2winking

5 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna!

Hammer MT2 e super.Doar ca se da reboot pe le 16:00(si dureaza aproximativ 1h). Incearca-l, sigur o sa-ti placa.winking
Te da de la level 98, te duci la tiffiny si iti da level 120(trebuie sa apesi de 2 ori),ai king-uri,arme, armuri de level mic, etc...E foarte mistotongue

Sper ca te-am ajutat.Bye!

| 1mist3r a răspuns:

Hammer mt2 are lag mare si bugstraight face, oriental mt2 nu arehappy si faci lvl 100 in 10 minutewinking arme epice, kinguri, arme 2011winking iti da un patratel si faci P-uri waru poate fi si corp si mental deodata

| DaNNNuTzZz a răspuns:

Incearca Earth-Metin2, Metin2 Arena.

| Catal1n22 a răspuns:

Uite eu ati recomand mt2 core:la shop are arme de 65 la neg de armuri are otel+9 iar itm se pot evolua usor fara lag eu ti-l recomand dar uite si site www.metin2cora.in

| Catal1n22 a răspuns (pentru 1mist3r):

Eu ai recoman mt2 cora la shopuri are arme de 65 acestea se pot evolua se gasesc si otele +9 acesori care se pot evolua fara lag cresti rpde la fel si bani dar uite site
:www.metin2cora.in