| Frank51 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri care sa te tina in suspans, interesante, si nu, nu outlast.-.

Jucate: gta toata seria(in afara de 5 ca nu-mi merge), mafia1/2, prototype2, am jucat si assasins creed dar nu imi place, ets2 dar m-am plictisit repede, saints row nu imi place, etc.

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Mafia 2 (cu menționea că la anul v apărea Mafia 3)
Crysis 3
Godfather 2
Sleeping dogs
Watch Dogs
Shooterele te țin în suspans recomand Battlefield, Call of Duty seriile noi și ultimele.
Un joc frumos dar vechi care te ține în suspans este Hidden and Dangerous 2.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Tu ai citit macar toata intrebarea? deja a jucat Mafia 2

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Să fie sănătos atunci.
Nu mai critica, pentru că critici în zadar. Mai bine renunți la modul acesta de a fi arțăgos. O zi bună! Că îți vei face rău ție acum dar și în viitor pe unde vei munci sau vei mai munci etc.
Scuze de offtopic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Daca asta inseamna la tine criticat iti sugerez sa mai iesi pe afara