| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU!
Știți niște desene animate/filme care să fie SF și să fie mai recente? De genul „Interstellar" (2015, film) sau „Ben 10"? (ăstea-s doar exemple, numai că vreau ceva asemănător lor sau chiar mai interesant). De fapt, dacă aveți vreun film preferat, recent lansat sau care să nu fie atât de vechi, puteți să mi-l spuneți.

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Push
I am number four
Big Hero 6
The incredibles
The fifth wave
Everest
San Andreas
The adventures of Tintin
The pursuit of hapiness
Forrest Gump
August Rush
Inception
Catch me if you can
Captain Phillips
Trash
Spectre
The Martian
Unbroken
The Walk

Unele filme din lista nu seamana cu ce ai scris tu, dar sunt frumoase. Te sfatuiesc sa te uiti mai intai la trailere si sa vezi daca iti plac.

| anonim_4396 explică (pentru WhiteLife):

Multumesc mult! Cu siguranta am din ce alege. big grin

| WhiteLife a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere. Un timp vei aveawinking