| MUSIC10is10LIFE a întrebat:

Hey tpu...VA ROG FRUMOS SA MA AJUTATI. CEI CARE AU GIMP 2.8.6. LA INCEPUT CAND DOWNLOADEZI PRIMA OARA, SI DESCHIZI GIMPU' ITI APARE O FEREASTRA MARE UNDE SA PUI POZA, SI APOI INCA 2 FERESTRE MAI MICI. UNA DINTRE ELE FIIND TOOLBOX. MIE LA UN momendat mi-a ramas doar toolbox, iar cealalta fereastra mica a disparut, DAR IMI ERA FOARTE DE AJUTOR. am incercat sa dezinstalez gimp si sa il reinstalez dar tot doar toolbox-ul era. ce sa fac ca sa imi reapara si cealalta fereastra?? va rog frumos ajutati-ma, Dau funda raspunsului care m-a ajutat.

Răspuns Câştigător
| Faraidei a răspuns:

Nu mai am acest program de ceva timp, insa de obiei trebuie sa mergi la meniul "Windows" si bifeaza ce ferestre ai nevoie sa iti apara. Ar trebui sa mearga asa.

1 răspuns: