| AlleAlle1 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. De 2 zile minecraftul nu-mi mai merge. Cand intru pe el dau play si se opreste la poza aceea cu MOJANG Minecraftul l-am luat de la team extreme 1.7.2 de acum 2-3 luni si mergea perfect pana acum 3 zile. Am incercat sa mi-l reinstalez dar tot nu merge. Fix acum am mai incercat odata si imi scrie exact asa: Error:Invalid or corrupt jarfile
C:/Users/AppData/Roaming/. minecraft/minecraft launcher/Minecraft Launcher.exe Nu pot lasa asa ceva sa se intample (fac video-uri pe yt si daca nu imi mai merge asta inseamna ca nu voi mai fi gamer.Va rog ajutati-ma FundaVOT

2 răspunsuri:
| PepsyTwyst a răspuns:

Incearca sa iti reinstalezi Java poate vi si asta o varianta...

| AlleAlle1 explică (pentru PepsyTwyst):

Nu merge sad multumesc oricum