| No1Limit1 a întrebat:

HEY TPU! Vreau sa-mi cumpar un laptop care are procesor Intel Core i5 2450, Memorie 8GB, si placa video nVIDIA GeForce GT 610M. Ce jocuri noi ar merge, ar merge Battlefield 3?

2 răspunsuri:
| Bughyest a răspuns:

Nu stiu ce jocuri joci uh dar battlefield 3 ar merge

| Adrianmircea7 a răspuns:

Desteptule, nu poti instala jocuri daca ai 8GB pe laptop.cred ca e o greseala de tipar sau ceva de genu.in fine daca ai placa vidoe nVIDIA GeForce GT 610M iti merge orice joc! dar incearca jocul saints row the third cel mai tarea joc... mie nu imi merge dar sper ca tie iti va merge.