| catalino200 a întrebat:

Vreau sa-mi pun save-uri la gta IV dar cand salvez jocul, ma duc in Documents, Rockstar Games, GTA IV si acolo sunt urmat fisiere :Videos; User Music si Benchmarks.
Nu gasesc folderul saved games(am salvat de vreo 10 ori deja...)Ce sa-i fac, am salvat, am iesit din joc nu mi-a aparut fisieru...

1 răspuns:
| YellowPedoBear a răspuns:

Trebuie sa apesi pe butonul home si sa dai register. Dupa ce ai facut cont asteapta sa se faca toate update-urile si apoi o sa poti salva. Daca ai facut lucrurile astea si tot nu poti salva atunci reinstaleaza jocul.