| kresycenzia a întrebat:

Vreau sa va intreb, este cineva interesat de niste coturi de Farmerama? Uitati ce va propun:
1. Cont nivel 9, contine:
- 2 cotete gaini
- 1 cotet rate
- 1 cotet curcani
- 1 cotet capre
- rezervor apa
- 20 hrana super
- 29 super compost
- 321 gologani
- 8 stelute
- 90 mamudele
- un mar (pom)
- 1 Howie Donut.
2. Cont nivelul 31
- 6460 gologani
- 2 mamudele
- 7 stelute
- 1 cupa inghetata
- 1 piscina gonflabila
- 6 cotete gaini
- 2 cotete gaini ++
- 2 cotete iepuri
- 1 iaz rate
- 1 mixer culori
- 1 cotet gaini clasic +
- 1 casa canguri
- 2 staul capre
- 1 cotet curcani
- 2 staul oi
- 1 cocina porci
- 1 cowshead
- 1 grajd cai
- 1 cotet iepuri I: galben
- 1 cotet gaini I: galben
-1 piersic
- 2 nuci (pomi)
- 1 prun
- 1 cires
- 2 meri
- 1 par
- 1 buturuga si topor
- 1 tufa de stele
- rezervor de apa
- 1 lenes cu cocteil
- 1 soricel detectiv
- 1 Nick Karter
- 1 pudel mic.
Accept ~ orice in locul lor, eventual sunt de vanzare. Sunt conturi personale, pe care eu nu mai intru pentru ca nu prea ma mai atrage jocul. Cei interesati pot sa imi lase un mail la adresa moon_girl. pinkfly@yahoo.com. Dau add si pe messenger. Sa stiti ca nimeni nu mai stie parolele si conturile au fost intretinute de mine integral, eu sunt cea care a avut grija de ele in fiecare zi. Acum nu mai am nici timp, avand multe ore la scoala si mult de invatat. Accept in schimb conturi Zoomumba nivel +11, coduri/conturi Webkinz, puteti sa-mi propuneti si altceva ca eu nu am nicio idee. Eventual de vanzare. Funda o primeste cel care ia primul un cont.

8 răspunsuri:
| PierdutăInVise a răspuns:

Vreau eu contul de nivelul 31.Iti dau un cont Zoomumba si 2 Webkinz.
Accepti?

| kresycenzia explică (pentru PierdutăInVise):

Sigur ca accept. Lasa-mi te rog pe privat ID-ul tau ca sa putem vorbiwinking

| PierdutăInVise a răspuns (pentru kresycenzia):

Bine

| PierdutăInVise a răspuns (pentru kresycenzia):

Nu-ti pot trimite pe privat.

| PierdutăInVise a răspuns (pentru kresycenzia):

Iti dau Id-ul meu acum da?

| kresycenzia explică (pentru PierdutăInVise):

Uite ia-l tu pe al meu cel vechi si apoi ti-l dau pe cel nou (care il folosesc): teo_smile_crissy.

| PierdutăInVise a răspuns (pentru kresycenzia):

Bine,te-am adaugat la prieteni.Accepta!

| alynutza2002 a răspuns:

Eu iti dau un cont de : zoomumba, 5 conturi webkinz, 2 cont de facebook, 3 conturi panfu, cont de membru pe pandanda, si un cont deluxe webkinz si un cont deluxe webkinz junior. Le vrei sau nu ca nu imi pasa de ele. vrei atuncia intra pe adresa asta mirale123@yahoo.com