| Yawerer a întrebat:

Hey TPU!
Vroiam sa va intreb ce pot downloada sa mi se miste bine sa-mpu
cerintele sunt toate pe low da tot am lag
va dau un exemplu (merg/ma intrec cu cineva cu masina el e cu mult mai rapid ca mine da am o masina mai buna ca el; uneori merg in lag)
Mi-a zis un prieten ca el avea ceva downloadat ce inlocuia unele fisiere si ai mergea perfect
Sa-mp e jocu meu favorit da vreau sa nu am lag si asta ma dispera ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Pentru inceput ai putea incepe cu niste download de memorie ram http://www.downloadmoreram.com/
Daca nici asa nu merge bine, va trebui sa descarci un procesor sau o placa video mai buna.

| Yawerer explică (pentru veselie):

Am 1 ram 256 ram placa video si procesor de 1.2 cred ca e vina procesorului

| Yawerer explică:

Dar eu nu vreau sa imi cumpar alte componente
vreau sa imi downloadez ceva sa fac ceva sa mi se miste bine