| Yawerer a întrebat:

Hey TPU!

Vroiam sa va intreb ce pot downloada sa mi se miste bine sa-mpu
cerintele sunt toate pe low da tot am lag

va dau un exemplu (merg/ma intrec cu cineva cu masina el e cu mult mai rapid ca mine da am o masina mai buna ca el; uneori merg in lag)

Mi-a zis un prieten ca el avea ceva downloadat ce inlocuia unele fisiere si ai mergea perfect
Nu vreau sa cumpar alte componente!
am incercat sa setez pe realtime da tot nu
Ce pot face Ofer FUNDA!

1 răspuns:
| StGaLLa a răspuns:

Sampu e un joc ce el cere putin daca ai 2g ram sau chair 4g ram o palca decenta de 512mb sa zicem un nVIDIA 6300 merge. Lumea mai foloste fisiere MODATE de anti-lag poti cauta pe server ele fac sa-ti fac jocu si mai pe low de ajuta la war de exemplu intre mafii sa vezi mai bine deoarece scoate vegetatia si schimba texturile in asa fel incat pcu sa nu munceasca mult si nici informatii multe la server deci cred ca la ele de referi ati da un plus de FPS si sa te misti mai bine daca tot ai aceeasi problema si internetu poate fi devina daca unu ar fi din Bucuresti unde sunt si servarele ala s-ar misca ceva mai bine decat unu din alta localitate depinde de mbp de la Bucuresti cu cel de la Timisoara de exemplu nu este oregula anume sa ai net mai bun la Bucuresti decat la timisioara poti cauta pe google mai multe dintre legaturile dintre pcu tau si un server si cum actioneaza