| EdyJm3k3ru a întrebat:

ziceti-mi cele mai faine jocuri care le stiti! Funda!(nu metin!)

Răspuns Câştigător
| AskAlex a răspuns:

Call of Duty: Modern Warfare 1, 2, 3; Battlefield 2, 3; Medieval2:Total War, Empire Total War, The Darkness 2, Combat Arms, S4 League, GunZ: The Duel, The Sims 2, 3 (with Expansion packs), Vampire: Bloodllines, DC Universe Online, Voyage Century Online, Cabal and MU Online. Lista jocurilor mele preferate ^_^

4 răspunsuri:
| venilla a răspuns:

laughing pai dekaron evolution, league of legends, NFS MW, CS, battlefield 3, sims 3...nu stiu exact ce fel de jocuri vrei...incearca-le pe astea, sigur o sa iti placawinking

| razvan12341a a răspuns:

Call of duty gta cs mt2 4story cabal fifa san andreas sa-mp payday the heist pes prototype crysis saintsrow dragon age mass-efect battlefield spider-man batman css sims elder scrolls plants vs zombies fallout assasins creeds mortal kombat medal of honor need for speed age of empires dead rising doom diablo saw minecraft prince of persia asa si online : triburile the west grepolis dadeai funda?

| EdyJm3k3ru explică:

Mersi all majoritatea le stiam dar mersi oricum

| CaVaNi a răspuns:

Cs MW2(Modul Warfare 2) Are Schinuri Belea.Dai Funda?