| VoicuStefanDaniel a întrebat:

Hey! uita-ti cum sta treaba eu de 2 zile mi s-a oprit netu, l-am lasat ce l-am lasat a inceput sa-mi mearga. dupa aia iar nu mai mergea. pe si am observat ca jos la local area connection licarea acel computer, adica ba zicea "local area connection" si tot repeta acest cuvant... pe google imi apare "Error connection Refused" si intrebare este asta: Skipe-ul si Counter-strike imi merge! doar ele doua rest nimic. Si inca 1 intrebare: de dimineata am pornit pc-ul dar a ramas unde se incarca windows bulinutii-le alea. am dat 2 restartu-ri si Gta si-a revenit. Problema mea Nu este cu pc-ul si cu Netu' asta. ca mi-e la Akta mi se conecteaza dar nu merge... Pls ajutati-ma dau Funda!

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

E de la router, cheamă pe sună pe ăia de la care ai netul.
Aşa am păţit şi eu cu un modem vechi, am sunat la ei şi a doua zi au venit să mi-l schimbe papapapa.