| bixyblue a întrebat:

Hey! Ziceti-mi si mie niste nume faine pentru samanca pe metin2. Cele mai multe si frumoase primesc fundita. Preferabil dintr-un cuvant, de exemplu eu am pe un cont Legiuitoarea. Deci ceva in genu asta. Vedeti voi!

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Gembird,Pythia, Sibylla, Iuno, Temis, Lachesis

| aladeieri a răspuns:

XxToxicGirlxX am o prietena cu numele asta poate iti place big grin

| Cristyan21 a răspuns:

ToxicLove si inca ceva daca joci metin2 ro am niste coade daca ai nev rolling on the floor is bune eu le folosesc desigur in schimbul a2-3 iteme.

| Vlad1vlad a răspuns:

Agenta

| Dogaru_Andrei_1983 a răspuns:

XyssyX, Meyberly,Raime,Oxland,Kalina,Vaegher,Kely,Afrodita,Viduana,Dixy,Roxy,Anuscka,Olga, Salma, Kempossibel, Hrting, Codina si Dalma