| AVAlansa149qwp a întrebat:

HeyTPU! Recent sunt Gacha Tuber dar am nevoie de niste idei de mini moovie.uri/serii...
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| NintendoHackers a răspuns:

Ar trebui sa faci un video in care doi adolescenti se intalnesc la scoala se indragostesc dar apoi se intampla ceva tragic. Am vazut ca tipul asta de video-uri e mai popular. Iti recomand totusi sa nu faci video-uri Gacha gen horror sau chestii. Incearca sa le faci mai "naturale". Sper ca te-am ajutat! :3

4 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Fa altceva inloc de caca tuber

| AVAlansa149qwp explică (pentru AgentTorque):

Scuze dar mie imi place si cred ca asta e tot ce conteaza.

| NintendoHackers a răspuns (pentru AgentTorque):

In loc sa judeci placerile altora nu ai putea si tu sa fii de ajutor? Doar stim ca spui prostii numai pentru puncte! laughing

| AgentTorque a răspuns (pentru NintendoHackers):

Trist rau