| AndaluziaM a întrebat:

Heyy all ...am si eu o nelamurire joc imvu de 5 zile si faceam credite cu MeetMe ..nu a mai mers ..si am facut un alt cont de MeetMe ..am bagat si codul care l-au trimis pe telefon.dar dpa am extras credite dpa un caracter noob apoi am intrat pe contul meu bun si am vrut sa extrag..creditele dar imi zicea "you most enter a positive amount to exchange " am facut totul in regula...am schimbat si sageata < > dar tot nu ma lasa sa bag "500 credite" ce solutii aveti? dau funda urgent!

3 răspunsuri:
| Search69 a răspuns:

Hey! Se vede ca de 5 zile joci IMVU... Uita cum sta treaba cu MeetMe te lasa de 3 ori adica 3 zile consecutiv la fiecare zi primesti 1500 credite. Dupa ce ai extras de 3 ori nu te mai lasa. Doar daca faci alt cont si faci tot la fel. Funda?

| AndaluziaM explică (pentru Search69):

Alt cont alt caracter?

| Search69 a răspuns (pentru AndaluziaM):

Mai pe babeste faci doar de 3 ori pe un caracter dupa nu te mai lasa. Si nu poti sa treansferi credite.Ai inteles?