| Petrea_Gabriel_Danyel_1998 a întrebat:

Heyy TPU, intrebarea mea este simpla, imi ziceti si mie un metin pvp-pvm sau pvp care sa fie compatibil la windows 7? FUNDAAAA

4 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

PvP-PvM:Metin2 Osiris 2013 faci imediat level 250 ca e bug crescut in mapa 130. La OX am primit odata 4kkk yang si inele care faceau 1kkk+

| Petrea_Gabriel_Danyel_1998 explică (pentru TheKillerOfKillers):

L-am incercat si nu merge... esti sigur ca este compatibil cu windows 7?

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru Petrea_Gabriel_Danyel_1998):

Eu am windows 7... Orice metin stiam ca merge pe orice windows.

| TizZu15 a răspuns:

Metin2DL