| J0HnNyX a întrebat:

Hi TPU! Am luat vreo 12 tipuri de fifa 11 de pe ISO HUNT si nu porneste downloadul, apoi am cautat pe net si nu am gasit decat versiunea DEMO.
Daca ati putea voi sa imi dati un link de unde sa iau fifa 11 NU DEMO free si sa nu aiba virusi! DAU funditabig grin

3 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

Downloadeaza mai intai bitlord si apoi intra ine el. Apoi dai la cautare pe bitlord fifa 2011, FIFA 11...cum vrei tu sa scrii... Si ai acolo o multime de downloaduri. Si iti descarca repede. E foarte bun programul!

| J0HnNyX explică:

Baietshi pana la urma downloadul a pornith, dhar fac tot ce trebuie cu daemon tools cu Power ISO si cand ii dau p play mai are putin si pornesthe dar apare o eroare si anume ''E001'' daca imi poate sphune cineva...