| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Am o problema cu cs 1.6 (no steam) : Cand intru in cs vreau sa intru pe un server se incarca tot iar apoi ma scoate din cs si imi da eroare. Ea fiind: Fatal Error File Read Failure. Avand in vedere ca se intampla la ORICE cs. Uneori functioneaza dar doar la ANUMITE mape.
Pease help me!

5 răspunsuri:
| Florinel1997 a răspuns:

Lipsesc fisiere importante din mape tiasi recomanda sa il instalezi din nou

| Alexfull112 a răspuns (pentru Florinel1997):

Am facut asta de...5 ori si acelasi lucru

| Florinel1997 a răspuns (pentru Alexfull112):

Ai dezinstalat si hartile?

| Alexfull112 a răspuns (pentru Florinel1997):

Cum se face?

| Alexfull112 a răspuns (pentru Florinel1997):

Daca te referi la stersul fisierului maps : da si tot la fel face