| Pietricel a întrebat:

Am si eu o problema.

Am avut windows 7 home premium si acum am win 10 enterprise. Cand aveam win 7 mi-am instalat ets2 si mergea. Acum am win 10. l-am descarcat din nou cand am instalat win 10 si de fiecare data cand dau dublu click pe iconita de pe desktop ecranul se face negru si dupa aia scrie Euro Truck Simulator 2 has stopped working. Precizez ca am placa video Intel HD Graphics, cand aveam win 7 mergea cu vreo 30-40 FPS. va rog ajutatima ca vreau acest joc foarte mult. Primul Raspuns Are Funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Softurile vechi nu sunt updatate la Windows 10. Windows 10 este nou si poate avea inca bug-uri. Te-ai grabit sa treci la el.

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Cum a zis si Salontanul, Windows 10 nu este inca asa de bine optimizat si de accea e posibil sa ai diferite probleme la jocurile mai vechi sau la diferite aplicatii. Mai bine treci inapoi pe Windows 7 si mai ai un pic rabdare cu Windows 10. Sfatul meu happy

| Pietricel explică:

Il fac in iulie pentru ca mai am de 2 ori comanda rearm