| Scorbut a întrebat:

Hi TPU! Ati putea sa-mi spuneti niste jocuri pentru PC sau niste activitati anti-plictiseala?big grin

Răspuns Câştigător
| Roxanicutza a răspuns:

Tomb Raider, Sims 1, 2, 3, Simgles1, 2 big grin

2 răspunsuri:
| Onela a răspuns:

Poti juca Ourworld, e ca si sims 3 aproape, nu trebuie sa il cumperi, il ai si pe mess la jocuri. Ai grija, creeaza putine dependenta! Daca te baci, vrei sa fiim prietene? eu sint Oana667

| Ratnagar a răspuns:

Pai stiu un joc dar da dependenta League of legends. La inceput o sa ti se para plictisitor dar dupa un timp o sa iti placa. Daca vrei t-e invat sa joci.