| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Ce jocuri în genul lui World of Warplanes, Fighter Ace sau War Thunder, de pilotat avioane de război mai știți?

Aș dori să-mi spuneți despre jocuri/simulatoare cu avioane de război din ziua de azi, din perioada modernă, să nu fie cu avioane din al doilea război mondial așa cum sunt celelalte jocuri menționate mai sus.

Sper că ați înteles.

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Uită-te şi tu aici, vezi dacă îți place ceva, vad ca are si link pentru descărcare
https://m.youtube.com/my_videos