| AntoniaLove a întrebat:

Vreau sa ma fac VIP si AP pe Imvu. Eu am 17 ani, deci sunt minora. Si din pacate trebuie sa platesc cu un card thinking asta am inteles. Cum imi fac eu cardul ala? Dar vreau sa fie gratis. Dau fundawinking

3 răspunsuri:
| Diabl0 a răspuns:

Ai idee ce inseamna cuvantul "card"? Din moment ce tu in persoana zici "trebuie sa platesc cu un card" cum vrei sa fie gratis? Nimic nu e gratis!

| AntoniaLove explică (pentru Diabl0):

Nu serioss`.batting eyelashes Unii oameni si`au luat card gratis special pentru imvuwinking. Daca nu esti sigura de ce zici, mai bine nu mai trimiti raspunsuri inutile.

| Diabl0 a răspuns (pentru AntoniaLove):

Invata sa pui intrebari, crezi ca toti jucam jocul acela stupid? VIP-ul se plateste in fiecare luna. Si daca iti da card de la ei cu siguranta trebuie sa depui pe el, apoi sa cumperi vip sau bani virtuali.