| Stephh a întrebat:

Hii` pe metin2 Hammer ce status am nevoie la Ninjahappy? si ce armura si arma, scut, bratara, papuci, colier si coif cercei? Ce pietre sa bag in ele? Cum fac sa fiu mai bunapuppy dog eyes?[Printr-o singura intrebare]Cel mai bun si mai detaliat raspuns fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Vouge a răspuns:

Hey. Pt Ninja iţi trebuie dex si str, daca ai itm mod nu iti mai trebuie la str, dar de ex daca ai cumparat status ti le da la toate 20.000 cred.big grin Sper ca te-am ajutat big grin

1 răspuns:
| Infraverde a răspuns:

Http://www.hammerm2.com/guide.html
Aici e tot ce vrei sa stii.