| xXxScOrPiOnSxXx a întrebat:

Hii TPU!

Am o problema cu sunetul de la pc am driveru instalat de sunet da nu se aude nimic! eu cred ca ori am boxa arsa, ori imi e dezactivat sunetul de la bios! Ma putetii ajuta cu ceva spuneti-mi cum activez sunetul din bios! dau fundita+voturii

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In primul rand "putetii" se scrie cu un singur "i". In al 2-lea rand ar trebui niste informatii ajutatoare. Intra in Control Panel, System, Device Manager, Sound, video and game controllers si spune-mi daca vezi ceva cu galben sau rosu si la ce?