| TheClever a întrebat:

Hola!

Am cauta pe site-ul www.ea.com niste jocuri pentru PC... Pentru ca pe mine nu ma prea pasioneaza jocurile cu impuscaturi, lista mea s-a restrans la doar 3 jocuri si as vrea sa stiu parerile voastre in legatura cu acestea. Si... aceste jocuri sunt populare si va plac sau nu va pasioneaza?

Ele ar fi:
• Mirror’s Edge
• The Lord of the Rings: Conquest™
• Kingdoms of Amalur: Reckoning

Voi astepta cu drag parerile voastre si alte idei daca aveti!

2 răspunsuri:
| Lucian_Glavasc_1992 a răspuns:

Jocurile sunt foarte bune si ti le recomand!

| BonFire a răspuns:

Mirror's Edge Este un joc reusit..Il recomand tuturor.winking..In schimb de celalalte doua nu am mai auzit :\