| AylynnGeoo a întrebat:

Hristos a înviat! Am și eu o întrebare. Joc metin2titan, și am level 121, de la level 100 până la 121 am crescut la o mapă de 100-130, bun și dintr-o dată nu mai cresc absolut deloc, am level 121 si 0.58% si bat încontinuu. Și nici măcar 1% nu crește. ce pot face?

2 răspunsuri:
| BWone a răspuns:

Adevarat a inviat! Poate sa fie din cauza ca este ultim-ul level sau la asa level mare cresti extrem da rau!
Daca nu te-am ajutat sau cine nu te-a ajutat te rog sa contactezi suport-ul jocului!

| AylynnGeoo explică (pentru BWone):

Level-ul maxim este 250. dar nu pot spune ca, cresc greu. am 0.58%. nu creste nici 0, 01%.