| anonim_4396 a întrebat:

Http://altex.ro/......2gb-ubuntu la acest pc pot schimba placa video cu aceasta? http://altex.ro/......-gaming-4g

5 răspunsuri:
| EkToR a răspuns:

Este foarte implu ia masurile placi video pe care vrei sa o pui si dupa du-te si cauta masurile la carcasa sa vezi daca te poti incadra, specific ca sunt masuri separate unde pui placa video nu e de folo daca iei masurile carcasei laughing)
Poti sa intrebi la altex ei sigur stiu sau pe alt site gen pcgarage.

| BogdanGlv a răspuns (pentru EkToR):

Dar pc-ul suporta placa?

| BogdanGlv a răspuns (pentru EkToR):

Suporta pc-ul placa video?

| BogdanGlv a răspuns:

Suporta pc-ul placa?

| EkToR a răspuns (pentru BogdanGlv):

Da o suporta din cate vad eu cel mai bine ii intrebi pe ei, ei vor sti sigur acum nu ma pot da mare informatician sau altceva dar am cateva cunostinte dupa parerea mea e ok s-ar putea ca procesorul sa ingreuneze placa video dar ar fi ok din punctul meu de vedere.