| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Http://i.imgur.com/eRQSFXI.png

Unde sunt G si F? Nu pot monta imagini virtuale.Cum le pun inapoi?

3 răspunsuri:
| Marmeladaaaa a răspuns:

Pai alea G si F de care zici tu sunt mai multe, nu stiu cum sa-ti zic, cand instalezi windows-ul poti sa iti faci mai multe, D, E, F, G. Daca ti l-ai reinstalat recent este asa cum zic eu, daca il aveai mai de mult nu stiu. le-ai sters posibil.

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru Marmeladaaaa):

Nu eu le-am sters.Probabil informaticienii din familia mea...Cum le pun inapoi?

| Marmeladaaaa a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Pai. trebuie reinstalat windows-ul iar apoi pe la final trebuie sa bifezi niste lucruri. nu stiu sa-ti explic, ca apoi sa ai G si F de care zici tu.