| FeelThePain a întrebat:

Http://naruto-dbz-revolution.weebly.com/index.html

Fan anime? Inscrie-te GRATIS! [Atentie: trebuie sa adaugati intai id-ul jude_j03, administrator site(el va inscrie)]

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heiiiii dc nu mai merge sitestraight face

| FeelThePain explică (pentru anonim_4396):

L-am sterstongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru FeelThePain):

Pacat

| anonim_4396 a răspuns (pentru FeelThePain):

Hei dar cred ca ma sti sunt narcisblue imi placea mie de vegeta..cred ca mi-ai dat ignore pe mess..revino cu un raspuns si.da-mi id tau daca vrei.big grin?

| FeelThePain explică (pentru anonim_4396):

Parca imi aduc amintethinking da nu ti minte sa fi dat un ignorlaughing oricum acum lucrez la un site noutongue cu manga

| anonim_4396 a răspuns (pentru FeelThePain):

Da-mi si mie id dau...happy ca imi place si mie naruto...si nah.happy

| FeelThePain explică (pentru anonim_4396):

Ti l-am lasat mesaj.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FeelThePain):

Poi id asta il am si eu si nai mai intrat de secolestraight face

| FeelThePain explică (pentru anonim_4396):

Mda, nu prea intrulaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FeelThePain):

Ma anunti tu cumva de site tau care vrei sa-l faci.ok?

| FeelThePain explică (pentru anonim_4396):

E postat la mine pe profil la TPU :d dai clik si vezihappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru FeelThePain):

Dar nai zis ca faci tot cu naruto? ca asta vad ca e gol care il ai tu nou...si n-are niciun anime in el.

| FeelThePain explică (pentru anonim_4396):

Tine mouse-ul pe Elements Battle si dai acolo pe unu din numere. [PS n-am zis ca puna animelaughing ci manga happy [facute de cineva]

| anonim_4396 a răspuns (pentru FeelThePain):

Sunt interesante dar mai bine faceai cu narutolaughing

| FeelThePain explică (pentru anonim_4396):

Da' cum vroiailaughing sa-i desenez? sau sa ma folosesc de imvu thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru FeelThePain):

Nu sa faci pur si simplu forum cu naruto am termiant si eu episoadele big grin