| Andrei663 a întrebat:

Http://www.evomag.ro/......39309.html

Castile astea,daca pun in laptop doar mufa de casti nu si aia de microfon, castile merg?

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Evident ca vor merge. Microfonul va fi cel care nu va merge.

| Andrei663 explică (pentru Hitback):

Multumesc,sunt cam nou in lumea aceasta a calculatoarelor|!

| Hitback a răspuns (pentru Andrei663):

Oricand poti reveni cu o noua intrebare si te vom ajuta.

| Andrei663 explică (pentru Hitback):

Cand am bagat mufa de casti si aia de microfon (aman2) microfnul nu mergea, si NU era pe mut, PLSSS HELP MEE!

| Hitback a răspuns (pentru Andrei663):

1. Daca pe skype nu merg du-te in setari audio si alegi castile.
2. Verifica daca ai bagat bine mufele. Verde la verde. Roz la roz.

| Andrei663 explică (pentru Hitback):

Pai nu mi-l vede skype-ul, imi trebuie cumva vre un driver? :o

| Hitback a răspuns (pentru Andrei663):

Uitandu-ma mai bine la casti nu cred sa fie vorba de nici un driver. Posibil sa nu fi bagat jackurile bine sau poate sunt dezactivate din bios.