| Crsiti92134 a întrebat:

Https://altex.ro/......RSTYLEV52/ e bun pentru jocuri? La cs:go metin gta v pubg

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Si eu zic ca merita, dar mai pregateste inca 250 lei si pune-i la saltea, pentru cand va bubui sursa aceea no-name.

2 chestii le lipsesc acestor PC-uri pre-asamblate:
O sursa solida si o placa de baza solida.
De acolo si pretul destul de "prietenos" pentru ce pare ca ofera.

5 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

CS GO şi Metin nici nu se pun în discuţie, Metin te poţi juca şi pe un PC de 500 lei.

CS GO, pe High fără probleme în vreo 100 FPS, lejer

GTA V şi PUBG, la fel, o să le ducă fără probleme, la banii ăia are şi placă de 6 GB.

Merită acest PC

| Litten a răspuns (pentru Alexuţ02):

Pana in 100 fps glumesi pana in 300 xD mai baga si mc pana in 400 sau 500 fps

| XxEmilianxX02181811 a răspuns:

Salut

| XxEmilianxX02181811 a răspuns:

Salut! Stiu ca e târziu, dar eu mi l-am cumpărat luna trecută și nu sunt mulțumit. îmi pare rau ca nu l-am returnat. Pe cs go cu setări la maxim nu trece de 180 fps. Pe gta 5 online cu setări high - very high are vreo40-50 fps. In schimb, pe story mode are 60-70 fps. îmi spui te rog dacă așa se descurca și la tine? Tind sa cred ca am luat teapa.

| Crsiti92134 explică (pentru XxEmilianxX02181811):

PC-ul nu era pentru mine, era pentru un tovaras