| MiHai3122 a întrebat:

( https://imgur.com/a/TXF5rLr )
Ieri stateam linistit, nu aveam nicio treaba... azi se intampla asta, antimalware service executable imi tine placa, cpu-ul pe 100%, ceva ajutor sa scap de problema asta?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Deocamdata e in regula daca si-a revenit. Daca ai descarcat recent fisiere din surse indoielnice recomand sa le stergi si sa eviti acele site-uri in viitor.

| MiHai3122 explică:

Ok, am scanat tot pc-ul si mi-a gasit 4 chestii, 2 erau cu trojan si 2 nu mai stiu, iar dupa ce am rezolvat asta, am rezolvat si chestia asta cu antimalware cred, desi nu sunt sigur daca am rezolvat tot complet