| Mihai0101 a întrebat:

Https://m.emag.ro/......DCM3BGBBM/
Pe acest pc as putea rula gta5?

Răspuns Câştigător
| Mandeliu a răspuns:

Salut!

Din pacate, desi e posibil sa il deschida, nu o sa ruleze indeajuns de bine pentru o experienta placuta, estimez dupa bench-urile pe care le-am vazut ca o sa ruleze in 25-40 de cadre pe secunda. Daca ai mai adauga niste rami ar mai ajuta foarte putin, iar varianta unei placi video dedicate este exclusa total. In banii astia, nici macar cu o unitate nu te incadrezi, asa ca ar fi mai bine sa mai strangi niste bani.

Succes!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ar trebui sa mearga pe minim dar se va sacada in unele momente. Si nici nu te gandii la GTA Onlie/Five M sau alte moduri online.

| Mihai0101 explică (pentru Wr3nch):

Nu stiu daca i-as Mai putea Pune rami si o placa video dedicata?

| Wr3nch a răspuns (pentru Mihai0101):

Nope.Rami da dar nu ajuta cine stie ce. Daca vrei sa te joci si nu iti trebuie mobilitatea unui laptop mai bine o unitate in acelasi segment de pret. Sau cauti un laptop second. la un pret un poc mao mare.