| xVali a întrebat:

Https://www.emag.ro/......D9BR07BBM/ Se merita sa-l cumpar? Duce Csgo/ Gta V/ Lol / Overwatch?

2 răspunsuri:
| codrincodrin a răspuns:

Laptopul pe care l-ai gasit tu are placa video integrata si nu e recomandat pentru gaming. Probabil duce cs go si celelalte jocuri, dar nu o sa fie o performanta foarte buna, chiar daca dai banii aia.

Ti-am gasit ceva mult mai bun fata de ce ai gasit tu, la un pret foarte bun. Are 8gb ram si 4 gb placa video.
https://www.pcgarage.ro/......iron-grey/
Placa video e buna, o sa iti mearga jocurile. O sa iti placa laptopul daca o sa ti-l cumperi.

| EU13Nmc a răspuns:

Le duce dar iti recomand un pc. Dai funda plzzzzz