| Zazon1243 a întrebat:

Https://www.emag.ro/......DTRH7SBBM/ ce jocuri ar putea merge pe acest laptop? Momentam am zula si merge bine dar as vrea un shooting gen openworld.Ce jocuri imi recomandati care sa mearga pe acest laptop?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E un preț modest pentru un laptop - jocurile vor fi și ele modeste

| Wr3nch a răspuns:

Hmm. Ar merge jocuri vechi. Poti incerca primul Far Cry, GTA San Andreas, si primele Medal of Honor si Call of Duty. Daca iti merge recomand primul Just Cause.