| ajutorrrrrrr a întrebat:

I-am spart contul de metin2 la unu poate sa ma reclame la politie?

Răspuns Câştigător
| darkmy a răspuns:

Spart este impropriu spus pentru tine.
Probabil dintr-o greseala, ai aflat parola.

Din cate stiu eu nu poti ajunge la puscarie pentru asa ceva decat daca esti reclamat de creatorii Metin 2.
In orice caz nu se va intampla pentru ca responsabil de pierderea contului este cel care a scapat parola fata de tine.

2 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Nu te poate reclama politiei nici adminilor.Nu e treaba lor daca nu stie el sa isi puna o parola buna si nici nu are dovezi.

Răspuns utilizator avertizat