| c0pil1n a întrebat:

Ieri am cumparat de pe site-ul eneba o cheie a jocului pubg.
Am platit cu cardul 81, 69 lei.
Azi mi-a tras din nou o suma de 84, 05 lei si nu stiu pentru ce.
Am incercat sa le scriu etc si nu-mi raspund.
Din ce cauza mi-au tras suma respectiva daca in libraria site-ului nu am nici o comanda efectuata in afara de cei 81, 69lei? Astept pareri, multumesc.

Răspuns Câştigător
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Una dintre variante este ca iti vor returna una dintre sume. Au tras-o pentru a verifica faptul ca nu este un card fantoma.

Cealalta varianta ar fi ca este o greseala. Trebuie sa iti raspunda in timpul orelor de munca:
https://www.eneba.com/ro/resolution-center