| q1e123 a întrebat:

Ieri mi-am descarcat titan quest dar acum imi merge greu de ce?
Si cum imi pot crea un joc pe calculator?**funda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Iti merge greu din cauza calculatrului unele componente nu suporta configuratia jocului, CUm poti sa creezi un joc? Iti dau un sfat divin: NU INCERCA ASTA! iti trebuiesc multe programe : C++, FoxPro, Pascal, si multe altele daca nu esti expert in java nu te gandi ca vei reusiwinking

| Axyongaming007 a răspuns:

Cum creezi un joc vrei tu? Nu este nici greu, dar nici complicat nu este intra aici si ai sa vezi: https://m.youtube.com/watch?v=V36TXIog40k

| q1e123 explică:

Am toate cerintele