| shobo112 a întrebat:

Imi apare aceasta eroare cand intru in metin2 epical de ce? A problem caused the program to stop working correctly. windowns will close the program and notify you if a solution is available

2 răspunsuri:
| MKV a răspuns:

se intampla la mai multi, problema este ca windowsul este prea vechi iar jocul prea nou, trebuie reinstalat windows-ul si trebuie sa fie din anmunl 2001+

| XFreeX a răspuns:

Pai ori windowsul nu este compatibil cu jocul ori ai sters din greseala un fisier din joc

cel mai bine ar fi sa instalezi din nou jocul