| xAnonimBlack a întrebat:

Imi da cineva ceva servere non steam pentru counter strike source non steam. multumesc! funda la cine imi da servere care merg.

2 răspunsuri:
| safir_8545 a răspuns:

Iti voi da 2 server care mie mi-a mers la 2 cs-uri la bestial si unu ce l-am descarca uitele : 1 cs2.stedu.ro 2 cs3.stedu.ro si daca iti zice ca nu ai steam schimba numele

| xAnonimBlack explică (pentru safir_8545):

Deci nu imi merge nici unu, am observat ca daca folosesc servere doar din numere fara litere... imi merge dar imi da ceva eroare. Frate eu pe counter strike source nu pot sa imi schimb numele, nu imi apare. Sper sa raspunzi.