| OanaDenysa a întrebat:

Imi da cineva un cont de lady popular cu multi bani sau diamante?

plsss funda (care da mai multe conturi sau cu mai multi bani ori diamante)

P. S. sa nu mai intre pe el dupa ce mil da

Răspuns Câştigător
| SunShine11250 a răspuns:

Da-mi ID-ul tau de mess printr-un mesaj.Asa putem vb mai mult

1 răspuns:
| SunShine11250 a răspuns:

Draga mea.Am facut si eu la fel ca tine.am cerut conturi de lady popular cu lv mai mare si toate domnisoarele imi spuneau numai asa:"imi pare rau ca nu te pot ajuta.eu am muncit mult ca sa ajun pana la acest lv, ba chiar am cumparat si diamante cu bani adevarati.imi pare rau ca nu te pot ajuta", la inceput nu prea mi-a convenit.dar m-am gandit ma bine si avea mare dreptate in ceea ce spunea; apoi am inceput sa imi vad de domnisoara mea fara sa mai cer ajutor altcuiva, si incet-incet am ajuns acum la lv 13.si sunt foarte mandra de cum am procedat; asa ca te sfatuiesc si pe tine acelasi lucru.pentru ca vei fi mult mai bucuroasa cand vei ajunge la lv mai mare decat atunci cand ai luat de la cineva un cont de lv 12 si ai ajun si tu la 14.asa ca gandeste-te bine asa cum am facut si eu. daca iei conturi de la alta fata sigur te va raporta si te vor bana cei de la administratie. funda? big grin big grin big grin