| MineIsLikeABridge a întrebat:

Imi da cineva un link cu un switchboot care sa mearga pe metin2nr?

Răspuns Câştigător
| Alekz96 a răspuns:

Uita`te pe www.padmak.de. Iti faci cont si dupa il descarci. Este in germana dar cred ca te descurci. Oricum daca merge injectat si nu iti schimba nimic, uita`te in manualul din folderul cu switchbot`ul si vezi unde trebuie sa pui bonusurile pentru ca sunt anumite server`e care ca o masura anti-hack schimb ID`ul bonusurilor si astfel trebuie sa-l schimbi si tu :D