| dyckă a întrebat:

Imi da o eroare cand instalez fifa 08, ceva cu '"group2, cab"" ce trebuie sa fac pentru a putea instala jocul?

11 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Nimic doar sa descarci altul pentru ca cel pe care il ai nu e bun

| dyckă explică (pentru DjSannan):

Am descarcat altul si tot imi da eroarea aceea

| DjSannan a răspuns (pentru dyckă):

Nu ai descarcat de unde trebuie

| nda a răspuns:

Nu te lasa sa extragi fisierele. incerca sa-i faci imaginea din nou, cu alt program.

| dyckă explică (pentru nda):

Este imagine iso si am incercat sa instalez si nfs undercover si tot nu ma lasa imi apare errore 2530 la ambele jocuri ce s-ai fac?

| nda a răspuns (pentru dyckă):

Incearca sa instalezi jocul in partitia in care ai windowsul instalat.

| dyckă explică (pentru nda):

Am incercat si asta, si tot nu merge. ambele partitii sunt NTFS.

| nda a răspuns (pentru dyckă):

Cand instalezi selecteaza sa ti-l instaleze fara audio.

| AdreAdre a răspuns:

Bai trebuie sa montezi imaginea in Daemon Tools nu sa-i dai install din WinRAR sau dezarhiveaza arhiva iso intr-un folder

| dyckă explică (pentru AdreAdre):

Da asa am facut si tot degeaba.Si dupa ce inchid eroarea aia cu group 2 imi apare alta cu "'errore code 2350""

| AdreAdre a răspuns:

Nu stiu de ce ai vrea sa joci fifa 08 dar cumpara-l de la cineva...asa nu-ti mai da nicio eroare...