| BadBoy1998 a întrebat:

Imi dati o recomandare sa joc niste jocuri?
Pe GTA V am 310ore ( steam )
PC :
- i5-4460
- GTX 1060 6GB
- 8 gb ram
P.s. am jucat foarte multe jocuri si am ramas in pana de idei

14 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Just Cause 3, e super. E open-world ca GTA, si multi zic ca povestea de la JC3 nu e cine stie ce, dar eu o ador.

| Eusebiu15 a răspuns:

Am aceeasi problema ca tine. nu mai stiu ce sa joc. noroc de CS: GO care ma mai salveaza dar uite... daca n-ai jucat joaca Splinter cell blacklist, batman arkham knight, Mad Max, Middle Earth Shadow of Mordor, Mirro's Edge Catalyst, Dying Light pe astea le am in pc si nu cred ca o sa le sterg... pentru ca sunt fainte toate aa si gta5-ul laughing nici pe el nu-l sterg. acum mai am la descarcat si Just Cause 3 dar il iau asa de plictiseala ca nu mai am ce sa ma joc.

| BadBoy1998 explică (pentru Eusebiu15):

Le-am jucat si eu pe astea laughing))

| Eusebiu15 a răspuns (pentru BadBoy1998):

Atunci asteapta Assassin creed origins laughing) Ce jocuri ti-a pus fata aia acolo, nici n-au aparut rolling on the floor))))) poti incerca battlefield, far cry, sniper elite 4, call of duty toata seria laughing

| BadBoy1998 explică (pentru Eusebiu15):

Ceva jocuri cu masini ce imi recomanzi? laughing ( Cracked )

| Eusebiu15 a răspuns (pentru BadBoy1998):

Pai poti cumpara ultimul need for speed...e undeva la 70 de lei. merita iti tunezi masina cum o vrei. si asa din ce-am jucat mie cel mai mult mi-a placut burnout paradise, need for speed the run, blur. cam atat imi vin acum

| BadBoy1998 explică (pentru Eusebiu15):

Burnout paradise l-am terminat
Need for Speed the tun l-am jucat
Blur l-am jucat
Si. cred ca-mi cumpar ultimul NFS
Imi poti recomanda niste jocuri de simulare?

| Eusebiu15 a răspuns (pentru BadBoy1998):

Pai aici depinde. cele mai bune simulatoare sunt cele legate de sporturi. cum e fifa, pes. dar ar mai fi Firefighting Simulator, Train Simulator 2017, Ships 2017. nu prea joc jocuri d-astea. practic si battlefield e un simulator de razboi laughing) asa ca poti incerca battlefield 1

| BadBoy1998 explică (pentru Eusebiu15):

Http://prntscr.com/ft7i2y Doamne ajuta' :))

| Eusebiu15 a răspuns (pentru BadBoy1998):

E fain. mie mi-a placut

| alexboss2020 a răspuns (pentru BadBoy1998):

Need for speed payback si forza motosport 7

| Andreea_Erika_1993 a răspuns:

Injustice 2 Destiny 2 FIFA 18 Call of Duty WW2 Horizon Zero Dawn
Minecraft Horizon Zero Dawn Paspatout
Sper ca te am ajutat. Funda?

| BadBoy1998 explică (pentru Andreea_Erika_1993):

Nu-mi plac jocurile astea, imi plac mai mult jocurile gen Simulare,
Am jucat ETS2, FS, ATS, CCD,