| DarkBoy98 a întrebat:

Imi dati si mie un server de metin2 dar sa aiba rate 1000 si daca se poate in romana daca nu macar sa aiba rate 1000!

Răspuns Câştigător
| dinamovistul19 a răspuns:

Rate 3000 si faci lv 90 in 2 ore! iteme super +9 pui bonus cu HP 10000 se numeste EmpireMt2 (Italiana dar este tare!) cal de la lv 1 iteme +9 la lv 1 la magazine sunt iteme +8 eu am lv 102 si l-am facut in 30 de minute happy joc metin de 4 ani stiu locatiile happy site-ul oficial este EmpireMt2 scrie pe google primul! (FUNDA!) fate pe hero! e cel mai tare are rate mai mari ca celalt!