| SNIPƎR a întrebat:

Imi dati va rog cel mai tare si mai bun metin sa fie cool.Funda.

5 răspunsuri:
| marik99 a răspuns:

1) Lunaris Metin2 \m/
2) Site: cauta pe Google lunaris si vei gasi primul site
3) Ma gasesti regat Blue Ninja Lv 99 Nume: NinjaBoyzXxX
4) Funda plzzzzzbatting eyelashes

| Fikki a răspuns:

Hammermt 2, e server pvp, level255 direct, trebuie doar sa iti faci iteme.

| Shockerr a răspuns:

Scrie pe google Hammer mt2 e acel metin care are tot ce ai nevoie happy

| LowWw a răspuns:

Http://metin2gx.ro/ - mie asta imi pare cel mai calumea privat sau mai era mondialmt2 da ala nu mai e, in afara de officiale si gx nu sunt foarte faina:) te plictisesti de private ff repede 1-2 zile!

| Dark13 a răspuns:

Http://energymetin2.com/ lv maxim 250 foarte fain cresti bine rate 500 am lv 250 bonusuri 6/7 armuri +9 pana in lv 70 regat galben nume Knuckels cel mai tare mt incearcal