| nfs10 a întrebat:

Imi merge bine test drive unlimited pe :1GB RAM; Procesor Intel Pentium D d920 2,8 ghz si placa video ati radeon onboard 256 mb(400mhz)nu am pretentii sa-mi mearga la high.Pe mine ma intereseaza la low(eventual si la medium daca imi merge) daca o sa am lag sau imi merge in reluare multumesc.DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trag eu o maica de nu te vezi daca-mi dai funda!
In fine, trebuia sa zici modelul exact al placii video... poate fii: 9500, 9600 sau din seria hd 2400 xt, 2600.
Hai ca am intrat la tine in profil la intrebari. Daca ai radeon xpress 200, sa stii ca iti suporta jocurile pe shader model v2.0...
Test drive unlimited, cere shader model v2.0 asa ca iti va merge cu setarile la medium.
Ai pus intrebarea asta de 1000 de ori, esti bolnav sau troll? trebuie sa alegi o tabara.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.game-debate.com/....../index.php

Daca la "recomended" cere single core si tu ai dual, cred ca o sa fie ok sa-l incerci.

| nfs10 explică (pentru anonim_4396):

Da o sa-mi mearga in reluare sau o sa imi mearga foarte bine te rog ajuta-ma ca am mai intrebat si mi-au zis ca nu stie daca o sa imi mearga in reluare sau nu te rog zi-mi tu! 1dak imi zici dar sa imi zici sincer sincer iti dau funda dar nu mai daca zici sincer ok?
sa moara maicata daca nu spui sincer! ajuta-ma plesssssss

| anonim_4396 a răspuns (pentru nfs10):

Iti trag eu o maica de nu te vezi daca-mi dai funda!
In fine, trebuia sa zici modelul exact al placii video... poate fii: 9500, 9600 sau din seria hd 2400 xt, 2600.
Hai ca am intrat la tine in profil la intrebari. Daca ai radeon xpress 200, sa stii ca iti suporta jocurile pe shader model v2.0...
Test drive unlimited, cere shader model v2.0 asa ca iti va merge cu setarile la medium.
Ai pus intrebarea asta de 1000 de ori, esti bolnav sau troll? trebuie sa alegi o tabara.