| nfs10 a întrebat:

Imi merge bine test drive unlimited pe :1GB RAM; Procesor Intel Pentium D d920 2,8 ghz si placa video ati radeon onboard 256 mb(400mhz)nu am pretentii sa-mi mearga la high.Pe mine ma intereseaza la low(eventual si la medium daca imi merge) daca o sa am lag sau imi merge in reluare multumesc.DAU FUNDAajutati-ma plesssss

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu ai precizat modelul placii video sau macar placii de baza. Sigur va merge cu setari grafice minime.

| nfs10 explică (pentru SilviaDulcik):

Ati radeo xpress 200 series 256 mb are 400 mhz
si spune-mi te o sa imi mearga in reluare sau o sa imi mearga foarte bine la low