| Fu7ure a întrebat:

Imi merge Counter-Strike-ul in reluare si nu e de la calculator ca e destul de bun, am reinstalat cs, windowsul si tot merge in reuare stiti un cs care sa fie asemanator ca cel original si sa se miste bine fara bugg-uri

4 răspunsuri:
| RaduGavrila a răspuns:

Instaleaza counter-strike-ul original si baga in consola rate 25000. Funda?

| Fu7ure explică (pentru RaduGavrila):

Asa am facut tot am lag.Si doar imi arata ca am fps 99 nu stiu ce dracu are

| Zangetsu a răspuns (pentru Fu7ure):

Joci pe OpenGL? Daca nu, intra la options>video>renderer>open gl si apply.

| Fu7ure explică (pentru Zangetsu):

Asa joc pe open gl, off frate nu sunt noob am 5 ani experienta in spate, nu stiu ce are, care raspunde bine si nu mai mere in reluare are FUNDA