| zaharbrun a întrebat:

Imi merge extrem de greu facebook-ul! Stie cineva ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Poate fi de la internetul tau, sterge istoricul (mai ales cel in care este prezent facebook) vei putea naviga normal pe facebook, incerca programul TuneUp Utilities dar pe care va trebui sa-l descarici si sa-l instalezi. Sper ca ti-am fost de ajutor

| zaharbrun explică (pentru Grimmjow69):

Am sters istoricul. O sa incerc acum programul. Multumesc frumos!

| Grimmjow69 a răspuns (pentru zaharbrun):

Sa-mi spui daca a mers.

| zaharbrun explică (pentru Grimmjow69):

Nimic, merge la fel de prost...

| Grimmjow69 a răspuns (pentru zaharbrun):

Probabil e o problema de la server.o sa se rezolve.mai asteapta o vreme.

6 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

E din cauza internetului, daca ai un router, asta este probleme, iti mananca prea multe pachete. Pachetele trimise sunt mai multe decat pachetele primite.

| zaharbrun explică (pentru Aylee):

Nu am router. Celelalte pagini merg la fel de bine, dar facebook-ul se blocheaza mereu si chrom-ul imi arata plug-in inactiv